Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 maja 2018. Zobacz aktualne

Stażysta/Stażystka w obszarze fundraisingu i komunikacji marketingowej

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Warszawa
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej jest niezależną, pozarządową instytucją typu non-profit, powołaną dla wspierania nauki. Działa nieprzerwanie od 1991 roku i niezmiennie realizuje swoją misję: „wspierać najlepszych, aby mogli stać się jeszcze lepsi”.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta/Stażystka w obszarze fundraisingu i komunikacji marketingowej

nr ref.: 01/03/2018/DP

miejsce stażu: Warszawa

Główne zadania:

  • aktualizacja i weryfikacja baz danych,
  • wsparcie w działaniach związanych z wdrażaniem aplikacji typu CRM,
  • zbieranie informacji o potencjalnych darczyńcach korporacyjnych i prywatnych,
  • kontakt z wybranymi grupami potencjalnych darczyńców,
  • współpraca przy tworzeniu treści na strony internetowe FNP i na potrzeby mediów społecznościowych.

Wymagania:

  • student/studentka ostatnich lat studiów wyższych,
  • doskonała organizacja pracy,
  • praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point) i mediów społecznościowych,
  • komunikatywność i łatwość formułowania myśli,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w obszarze fundraisingu, public relations i opracowywaniu baz danych w szczególności w programie MS Excel.

Oferujemy:

  • płatny staż w ramach umowy zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • elastyczne dostosowanie godzin pracy w wymiarze do 30 godzin tygodniowo,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (z zaznaczonym nr ref.: 01/03/2018/DP) na adres: rekrutacja@fnp.org.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 25 marca 2018 roku.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.