Sistema Poland
Mikołów Transport / Spedycja / Logistyka
Sistema Poland Mikołów
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o (Grupa Sistema Poland)

 Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Stażysta WCM (staż płatny)

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie zespołów projektowych w celu poprawy wskaźników procesowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów dot. wyników produkcyjnych i jakościowych
  • Aktualizacja bazy wniosków innowacyjnych
  • Prowadzenie planów działań prac zespołów projektowych
  • Udział w spotkaniach mających na celu analizę i rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • Student piątego roku lub absolwent studiów technicznych
  • Zainteresowanie branżą automotive (wcześniejsze praktyki będą dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office
  • Pracowitość, sumienność i dokładność
  • Mile widziana znajomość narzędzi WCM/LEAN: 4M, Kaizen, 5 Why, 5S, VSM
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z obszary TSL

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Dla najlepszych możliwość kontynuowania zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Półroczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami

Jak aplikować - informacje:

Zaaplikuj on-line na adresrekrutacje@sistema.com.pl

Klauzula informacyjna:

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.