Skanska
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 listopada 2018. Zobacz aktualne

Stażysta w zespole BIM, Planowania i Zarządzania Procesem Projektowania

Skanska Warszawa
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Miejsce pracy:

Kraków / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • modelowanie obiektów Infrastruktury drogowej i kolejowej
  • obróbka danych pozyskanych w wyniku nalotów lub skaningu laserowego
  • rozpoznanie alternatywnych rozwiązań i praktyki w zakresie BIM oraz Smart Equipment (Drony, Skaning Laserowy)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, budowlane lub jesteś studentem ostatniego roku
  • umiesz posługiwać się programem Autodesk Civil3D
  • znajomość obsługi programów Revit, Navisworks, ReCap będzie dodatkowym atutem
  • interesuje Cię tematyka BIM oraz nowe technologie
  • charakteryzujesz się wysoką komunikatywnością
  • dążysz do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Co zyskasz?

  • ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizacje różnorodnych zadań
  • możliwość rozwoju i rozszerzania doświadczenia w nowatorskich obszarach
  • możliwość rozwoju w obszarze nowych technologii pozyskiwania danych o terenie
  • współpraca w zgranym zespole nastawionym na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozwój nowych kompetencji