JAROS - INŻYNIERIA RUCHU
Trójmiasto Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale inżynierii ruchu drogowego

JAROS - INŻYNIERIA RUCHU Trójmiasto
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jaros Inżynieria Ruchu świadczy usługi inżynieryjne i konsultingowe branży inżynierii ruchu drogowego. Firma realizuje projekty zarówno na terenie całego kraju jak i za granicą. W ramach dynamicznego rozwoju, poszukujemy młodych i ambitnych ludzi do odbycia praktyk lub stażu

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowych branży inżynierii ruchu.
  • Udział w przygotowaniu rysunków, opisów technicznych, szczegółowych specyfikacji.
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie.

Wymagania:

  • Minimum drugi rok studiów, kierunek związany z inżynierią ruchu drogowego lub systemami sterowania ruchem drogowym
  • Podstawowa znajomość oprogramowania typu Cad, MS Office
  • Mile widziana znajomość Visum i Vissim
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Chęć nauki

Oferujemy:

  • Udział przy projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych
  • Miłą atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość łączenia pracy ze studiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozpoczęcia pracy po zakończeniu stażu