Velvet CARE
Klucze Sprzedaż
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 czerwca 2018. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale badań i rozwoju, kontroli jakości

Velvet CARE Klucze
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Zapraszamy na staż w obszarze badań i rozwoju, kontroli jakości

Miejsce stażu: Klucze, okolice Olkusza

ZAKRES ZADAŃ:

· Udział w bieżących projektach prowadzonych w dziale

· Analiza istniejących danych dotyczących wyrobów oraz opracowanie zestawienia spadków wymiarów na poszczególnych etapach produkcji

· Weryfikacja danych do przygotowywania specyfikacji wyrobów

· Tworzenie zestawień i analiza danych dotyczących parametrów stosowanych środków chemicznych

· Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej/technologicznej,  instrukcji/procedur itp.

· Udział w przygotowaniu, przeprowadzaniu prób produkcyjnych i analiza osiągniętych wyników

· Współpraca z innymi działami KJ, planowanie, logistyka

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

· Absolwenci lub studenci studiów II stopnia kierunków chemicznych bądź związanych z produkcją i/lub papiernictwem

· Zainteresowanie tematyką związaną z obszarem stażu

· Zaangażowanie w realizację zadań i nastawienie na realizację celów

· Optymistyczne podejście do zdobywania nowych doświadczeń

OFERUJEMY:

· Staże 3-miesięczne, płatne, z możliwością przedłużenia współpracy

· Możliwość zdobywania praktycznych doświadczeń pod okiem profesjonalistów

· Możliwość wykazania się wiedzą, skutecznością i kreatywnością

· Możliwość udziału w realizowanych w firmie projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości, na adres:hr@velvetcare.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

   PROCES REKRUTACYJNY

· Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia 2018

· Rekrutacja odbywa się w maju, wybranych kandydatów zapraszamy na spotkania

· Planowane rozpoczęcie staży: czerwiec/lipiec