Stażysta / co-trener

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Poznań
nie podano

Fundacja Rozwoju Talentów to nie tylko praca, to chęć robienia dobrych rzeczy, zawodowo. Od 2007 roku staramy się zmieniać otaczającą nas rzeczywistość. Wsparliśmy ponad 10.000 młodych osób przy współpracy z ponad 100 partnerami biznesowymi i edukacyjnymi. Pracujemy z najbardziej renomowanymi instytucjami i firmami w Polsce, staramy się dotrzymywać im kroku w jakości prowadzonych przez nas działań. Sami również się rozwijamy, w związku z czym poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta / Co-trener


TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU/PRACY:

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie trenera prowadzącego w przeprowadzeniu cyklu warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym. Spotkania z dziećmi mają na celu wspieranie ich rozwoju społeczno-emocjonalnego, integracji w grupie i kreatywnego myślenia. Obowiązki w ramach płatnego stażu obejmować będą przygotowanie materiałów na zajęcia i wspólne prowadzenie warsztatów dla cztero- i pięciolatków w języku angielskim. Dodatkowym wyzwaniem będzie praca w środowisku międzykulturowym, z dziećmi różnej narodowości.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM JEŻELI:

Szukamy osoby z energią i sercem do pracy z dziećmi. Jeśli płynnie mówisz po angielsku, masz dobry kontakt z najmłodszymi, potrafisz wziąć odpowiedzialność za grupkę 4-latków i posiadasz kreatywne pomysły na spędzanie z nimi czasu - zapraszamy do współpracy. Mile widziane będzie Twoje wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniach z form animacji czasu dla dzieci (m.in. zabaw z chustą animacyjną, technik plastyczne, zabaw muzycznych).

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

Praca u nas to nie tylko obowiązki, ale też mnóstwo przywilejów. W trakcie płatnego stażu zdobędziesz cenne doświadczenie i zaangażujesz się w ciekawe, zróżnicowane projekty. Jeśli obustronnie będziemy zadowoleni ze współpracy, masz szansę dołączyć do team’u psychologów, socjologów i doradców na stałe współpracujących z naszą Fundacją. W Fundacji cenimy atmosferę opartą na partnerstwie, wzajemnym szacunki i współpracy. Lubimy ludzi samodzielnych, z energią i pasją do tego, co robią. Jeśli jesteś taką osobą, zaaplikuj na: https://trampolinatalentow.pl/ogloszenie/304

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×