Polskie ePłatności
Rzeszów Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Staż w dziale Windykacji Należności

Polskie ePłatności Rzeszów
Nie podano
Praktyki, Staż

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji w sprawach sądowych,
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej,
  • Przygotowywanie wezwań do zapłaty,
  • Przygotowywanie pism w sprawie spłaty ratalnej.

Poszukiwane kompetencje:

  • Jesteś studentem lub absolwentem ostatnich lat studiów magisterskich kierunku: prawo, rachunkowość, finanse, lub pokrewne i chcesz zdobyć mocny wpis w CV.
  • Masz podstawową znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz procedury cywilnej w zakresie dochodzenia należności.
  • Masz podstawową wiedzę dotyczącą księgowości, a związana z rozliczaniem spraw sądowych/egzekucyjnych.
  • Posiadasz znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, Word) na poziomie średniozaawansowanym.
  • Masz pozytywne nastawienie do pracy, jesteś osobą dokładną, rzetelną i cierpliwą.
  •  Jesteś dostępny/a 5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.
  • Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.
  • Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy.

 Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.