Poland & Emirates Sp.zo.o
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Staż / Praktyki w dziale Legalizacji dokumentów

Nasza firma świadczy pełny zakres usług związanych z legalizacją dokumentów, Apostille oraz tłumaczeniami na wiele języków.

Zajmujemy się legalizację na polskich oraz zagranicznych dokumentach urzędowych, przeznaczonych do obrotu prawnego za granicą.

Współpracujemy z przedsiębiorcami, jak i kancelariami prawnymi, instytucjami oraz osobami prywatnymi w kraju i za granicą.

Poznaj naszą firmę na www.legalizacjedokumentow.pl

Zakres obowiązków:

  • koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
  • przygotowywanie i wysyłka pism
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • kontakt z urzędami i Ambasadami
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • składanie wniosków w odpowiednich urzędach
  • inne sprawy urzędowe

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery w stabilnej firmie
  • Możliwość zatrudniania po ukończeniu stażu
  • Zdobycie nowego doświadczenia
  • Praca w Centrum Warszawy
  • Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Wynagrodzenie w okresie stażu: 1500 zł msc.

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność co najmniej ok. 30h w tygodniu