SEO4.net
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 listopada 2019. Zobacz aktualne

Staż na Junior SEO

SEO4.net Kraków
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Jesteśmy SEO4.net - krakowska agencja SEO. Oprócz zgromadzonego doświadczenia w prowadzeniu działań SEO wyróżnia nas tworzenie własnych technologii (m.in. SEO Extranet), usprawniających pracę z danymi na temat prowadzonych kampanii i kondycji stron naszych klientów.

Zapraszamy do udziału w stażu przygotowującym do pracy jako specjalista SEO w naszej agencji.

Czego się nauczysz?

zasad budowy stron internetowych w zgodzie z wytycznymi Google i sprawdzonymi standardami,

  • obsługi szeregu aplikacji SEOwych - do analizy widoczności stron internetowych, analizy backlinków, audytów technicznych, prędkości ładowania stron i wielu innych,
  • komunikacji z wyszukiwarką Google za pomocą specjalistycznych narzędzi,
  • przeprowadzania technicznych audytów stron internetowych,
  • analityki webowej - jak interpretować dane o ruchu na stronach internetowych,
  • strategii linkbuildingu,
  • przeprowadzania analizy słów kluczowych (keywords research)

Jak będzie przebiegał staż?

Wdrożenie w narzędzia firmowe, procedury, strukturę firmy - abyś potrafił funkcjonować w naszej organizacji

  1. Szkolenia teoretyczno-praktyczne pod okiem specjalistów
  2. Nauka obsługi narzędzi SEOwych i analitycznych
  3. Zadania realizowane ze wsparciem specjalistów
  4. Zadania realizowane samodzielnie

Co oferujemy?

3-6 miesięczny staż przygotowujący do pracy w naszej agencji na podstawie umowy stażowej

  • szkolenia i wsparcie specjalistów w dziedzinach SEO, analityki,

Na jakie osoby czekamy?

na osoby, które realnie zainteresowane są branżą SEO,

  • chcą się rozwijać w tym kierunku i w najbliższej przyszłości pracować w tym zawodzie,
  • potrafią analizować dane, lubią stawiać hipotezy i je badać,
  • z dystansem podchodzą do przeczytanych w internecie informacji, wiedzą, że aby zdobyć solidną wiedzę, trzeba docierać do źródeł,
  • potrafią argumentować i uzasadniać swoje decyzje sięgając do źródeł, a nie opinii
  • mile widziana znajomość podstaw HTML

Jak przebiega rekrutacja?

Wysyłasz nam swoje CV oraz krótkie uzasadnienie

  1. Umawiamy się z Tobą na videorozmowę (pierwszy etap rekrutacji)
  2. Po przejściu pierwszego etapu zapraszamy Cię na rozmowę do naszego biura (drugi etap rekrutacji)
  3. W przypadku pozytywnej decyzji zaczynasz u nas staż

Zainteresowała Cię oferta i chcesz odbyć u nas staż w dziale SEO?

Wyślij nam swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SELENATE s.c. z siedzibą w Krakowie.”