Polskie ePłatności
Rzeszów Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 marca 2021. Zobacz aktualne

Staż - Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

Polskie ePłatności Rzeszów
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Administracja dokumentacji pracowniczej, ich weryfikowanie i kompletowanie.
  • Nadzorowanie poprawności dokumentów pracowniczych.
  • Obsługa systemu procesów HR (Webcon).
  • Weryfikacja zgodnie z wytycznymi ewidencji czasu pracy, list obecność.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej działu HR oraz dystrybucja dokumentów.
  • Wsparcie prze realizacji bieżących zadań działu HR.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie), preferowany kierunek: Prawo, Administracja, Ekonomia i pokrewne.
  • Zainteresowanie przepisami prawa pracy.
  • Dobra organizacja pracy , samodzielność, rzetelność, staranność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Mile widziane odbyte kursy w obszarze kadr.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Ciekawe i pełne wyzwań zadania i możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Partnerskie traktowanie i autentyczne wsparcie.
  • Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.
  • ​Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.
  • Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.