CRE Property
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Staż-Doradca Nieruchomości Komercyjnych

CRE Property Poznań
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Jeśli chcesz nauczyć się nowego zawodu i rozpocząć przygodę z nieruchomościami komercyjnymi, to jest oferta właśnie dla Ciebie.

Główne zadania:

  • Kontakty z klientami firmy
  • Pozyskiwanie klientów
  • Poszukiwanie nieruchomości dla Klientów
  • Aktualizacja bazy danych oraz katalogu ofert
  • Promocja nieruchomości
  • Analiza rynku nieruchomości komercyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Studenci uczelni wyższych, co najmniej II roku
  • Osoby szybko uczące się, nastawione na rozwój
  • Kandydaci biegle obsługujący podstawowe programy komputerowe (m.in. Office)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność co najmniej trzy dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Zdobycie wiedzy i umiejętności w dziedzinie nieruchomości
  • Biuro blisko centrum, własne biurko, laptop, telefon
  • Gotową bazę klientów podażowych i popytowych z którymi możesz od zaraz zacząć pracować
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie po okresie próbnym lub już w trakcie stażu w zależności od Twojej skuteczności

Jeśli czujesz, że może to być oferta dla Ciebie, napisz do nas:

rekrutacja@cre-property.pl