Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Staż - Database Junior Developer

Xcellnc Wrocław
Nie podano
Staż

STAŻ Z DOFINANSOWANIEM Z URZĘDU PRACY -DATABASE JUNIOR DEVELOPER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- lead generation: budowanie oraz rozwijanie bazy danych potencjalnych klientów,

-tworzenie krótkich komunikatów reklamowych według wytycznych.

OFERUJEMY:

- naukę korzystania z nowoczesnych narzędzi i aplikacji,

- naukę budowania efektywnych komunikatów reklamowych oraz sprzedażowych, w celu dotarcia do osób decyzyjnych,

- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole startupowym, koncentrującym się na rynku europejskim,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- możliwość renegocjacji warunków stażu,

- elastyczne godziny pracy.

WYMAGANIA:

- status osoby bezrobotnej lub chęć zarejestrowania się w Urzędzie Pracy (również studenci zaoczni),

- umiejętność efektywnego wykorzystania wyszukiwarki Google oraz doświadczenie w korzystaniu z social media, w szczególności LinkedIn oraz Facebook,

- znajomość MS Office, w szczególności Excel,

- podstawowa znajomość j. angielskiego,

- zorientowanie na rozwiązywanie problemów,

- umiejętność szybkiego uczenia się.

Jesteś studentem i nie kwalifikujesz się na staż? Obecnie poza stażem rekrutujemy również na stanowiska:

- BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

- SOCIAL MEDIA MANAGER

Wyślij swoje CV naak@xcellnc.eulub zadzwoń po więcej informacji 609 414 420