Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | BIURO ORIGINATION STAŻ W ZESPOLE POZYSKIWANIA ENERGII OD WYTWÓRCÓW OZE | RESPECT ENERGY

Program Kariera Warszawa
6000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

Idealny kandydat to osoba, która chce poznać świat odnawialnych źródeł i rynek energii elektrycznej i ma ochotę uczyć się od ekspertów. Zaangażowanie, otwartość umysłu i szerokie horyzonty, to jedyne wymagania konieczne.

Mile widziane wykształcenie z obszaru energetyki, odnawialnych źródeł energii lub pokrewne.

CEL STAŻU:

Możliwość poznania rynku energii elektrycznej i źródeł odnawialnych od kuchni. Praca w komunikatywnym zespole pozyskującym energię od wytwórców OZE, wśród uznanych ekspertów z branży.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wsparcie działu Origination we wszystkich zadaniach – od kontaktu z klientami po analizy biznesowe.

CZAS

6 miesięcy

WIĘCEJ

programkariera.pl 

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij