Krakowskie Biuro Festiwalowe
Kraków Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 czerwca 2018. Zobacz aktualne

Stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków – obsługa recepcji

Krakowskie Biuro Festiwalowe Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Krakowskie Biuro Festiwalowe (Departament Centrum Kongresowego ICE Kraków) poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków – obsługa recepcji

Jaki będzie zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji ICE Kraków, w tym obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,
  • Obsługa gości i interesantów,
  • Udzielanie informacji o działalności ICE Kraków, jego ofercie i wydarzeniach
  • organizowanych w obiekcie,
  • Udzielanie podstawowej informacji na temat możliwości wynajmu pomieszczeń ICE oraz
  • kierowanie do osób odpowiedzialnych za sprzedaż,
  • Wsparcie administracyjne Działu Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wykształcenia wyższego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, łatwości
  • nawiązywania kontaktów, pozytywnego nastawienia do otoczenia,
  • miłej prezencji i wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy oraz dokładności i samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności przygotowywania i redakcji tekstów,
  • znajomości branży MICE.

Co oferujemy:

  • pracę w atrakcyjnym obiekcie, będącym miejscem organizacji prestiżowych wydarzeń,
  • umowę na pełen etat na czas określony,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • regularne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez formularz aplikacyjny.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.