Stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków – obsługa recepcji

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 czerwca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Krakowskie Biuro Festiwalowe (Departament Centrum Kongresowego ICE Kraków) poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków – obsługa recepcji

Jaki będzie zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji ICE Kraków, w tym obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,
  • Obsługa gości i interesantów,
  • Udzielanie informacji o działalności ICE Kraków, jego ofercie i wydarzeniach
  • organizowanych w obiekcie,
  • Udzielanie podstawowej informacji na temat możliwości wynajmu pomieszczeń ICE oraz
  • kierowanie do osób odpowiedzialnych za sprzedaż,
  • Wsparcie administracyjne Działu Sprzedaży i Marketingu ICE Kraków.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wykształcenia wyższego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, łatwości
  • nawiązywania kontaktów, pozytywnego nastawienia do otoczenia,
  • miłej prezencji i wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy oraz dokładności i samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności przygotowywania i redakcji tekstów,
  • znajomości branży MICE.

Co oferujemy:

  • pracę w atrakcyjnym obiekcie, będącym miejscem organizacji prestiżowych wydarzeń,
  • umowę na pełen etat na czas określony,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • regularne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez formularz aplikacyjny.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz