Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 lutego 2019. Zobacz aktualne

Specjalista HR

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Nasza misja: Dostarczamy Świeżą Energię! Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie. Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

Nasza wizja: Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Specjalista ds. HR

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rekrutacji i wyławianie kandydatów, którzy znają się na robocie, mają potencjał rozwojowy, są nietuzinkowi, odważni i pracowici,
  • Udział w pracach projektowych (szkolenia, planowanie head count'u, performance review, onboarding)
  • Prace z pogranicza Employer Branding (udział w targach pracy, zarządzanie kontem na Linkedin)
  • Prowadzenie statystyk i tworzenie raportów efektywności,
  • Wsparcie pracowników na każdym etapie współpracy,

Czego poszukujemy u kandydatów?

  • Dynamizmu, motywacji do poszerzania swoich kompetencji, otwartej głowy,
  • Połączenia myślenia krytycznego i postawy - jak się nie da jak się da?! :)
  • Doświadczenia w pracy w HR (1 - 2 lata),
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu kandydatów poprzez Direct Search,
  • Umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim,
  • Znajomości lub chociaż rozumienia specyfiki branży elektroniki użytkowej,

Co dostajesz w zamian?

  • Umowę o pracę (lub kontrakt jeśli wolisz),
  • Pracę w młodym, niewielkim zespole,
  • Świadczenia pozapłacowe – MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (partycypacja w kosztach),
  • Owocowe wtorki, zniżki na zakupy w naszym sklepie,
  • Super biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33 w Krakowie (przystanek Smolki 5 m od biura),
  • Pyszną kawę, strefę relaksu.