AUTO1 Polska
Warszawa Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 marca 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. wyceny samochodów

AUTO1 Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Opis oferty pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Bieżąca wycena aut używanych i rekomendacja sugerowanych cen

  • Analiza cen i wartości samochodów używanych dostępnych na rynku

  • Monitorowanie rynku samochodów używanych oraz zachodzących na nim zmian

  • Weryfikacja, nadzór i prowadzenie dokumentacji wycenionych i odkupionych samochodów w oparciu o  dostępne zasoby informatyczne

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenie w zakresie wyceny i odkupu samochodów używanych

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, specyfiki rynku samochodów używanych

  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwartość i gotowość szybkiego uczenia się

  • Dobra znajomość pakietu Google Suite

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych oraz zespołowych wyników pracy

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania -czekamy na Ciebie!