Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

Praca
Kraków
nie podano

Obowiązki:

Wsparcie działów handlowych i marketingu w realizacji następujących działań:

  • obsługa zapytań przychodzących (telefonicznych, mailowych) w ramach oferty handlowej Comarch ERP
  • badanie potrzeb i przekazywanie klientów zainteresowanych ofertą do oddziałów handlowych
  • telefoniczne pozyskiwanie klientów podczas akcji wychodzących
  • ewidencjonowanie działań handlowo - marketingowych w systemie CRM Comarch ERP XL
  • przygotowanie baz danych do prowadzenia działań marketingowo - handlowych
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w ramach bazy kontrahentów w systemie CRM Comarch ERP XL
  • uczestniczenie w projektach usprawnień procesów marketingowo – sprzedażowych

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub pokrewne
  • znajomość procesu sprzedaży
  • znajomosć jezyka angielskiego w stopniu średnio - zaawansowanym
  • znajomosć MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach
  • spotkania integracyjne

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz