UTC Tour Operator
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. turystyki z językiem hiszpańskim

UTC Tour Operator Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • analiza hiszpańskiego rynku turystycznego
  • monitorowanie trendów w turystyce
  • tworzenie produktów turystycznych
  • obsługa klienta hiszpańskojęzycznego
  • przygotowywanie ofert dla turystów zagranicznych
  • organizacja wycieczek grupowych oraz prywatnych

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce

Oferujemy:

  • płatne szkolenie
  • umowę o pracę (praca na pełny etat)
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od indywidualnych wyników
  • pracę w młodym zespole

O firmie:

Założona w 2005 roku firma UTC Tour Operator sp. o. o. – właściciel marki SeeKrakow jest lokalnym liderem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiło, że jesteśmy największym i najpopularniejszym podmiotem świadczącym w Krakowie usługi w zakresie organizacji wycieczek lokalnych dla zagranicznych turystów. Każdego roku z naszych usług korzystają setki grup oraz tysiące klientów indywidualnych. Jesteśmy również jedynym w Krakowie Oficjalnym Partnerem InfoKraków. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. turystyki z j. hiszpańskim.