Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 października 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Sprzedaży surowców chemicznych

M.W.M. lubelskie
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

M.W.M. Sp. z o.o. z siedzibą w Draganach, zatrudni osoby na stanowiskoSpecjalisty ds. Sprzedaży surowców chemicznych ( wykorzystywanych w produkcji chemii gospodarczej i innych)

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (ewentualnie niepełne, mile widziany kierunek chemiczny, biochemiczny, pokrewny z tymi kierunkami)

• znajomość obsługi komputera- pakiet Office szczególnie,

• punktualność,

• dyspozycyjność (możliwość reprezentowania firmy na targach zagranicznych, spotkaniach z Klientami)

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• umiejętność pracy w zespole,

• komunikatywność,

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie nowych klientów,

• budowa i utrzymanie aktualnej bazy Klientów,

• aktywny rozwój sprzedaży surowców znajdujących się w ofercie firmy,

• raportowanie na koniec każdego okresu rozliczeniowego,

Gwarantujemy:

• atrakcyjne zarobki z systemem premiowania,

• możliwość rozwoju osobistego

• szkolenia

• umowa o pracę na czas próbny, następnie umowa na czas nieokreślony, po pozytywnej ocenie okresu próbnego,

• uczestnictwo w targach branżowych i konferencjach,