Specjalista ds. Sprzedaży

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 maja 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Białystok
nie podano

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct & Executive Search.

Obecnie dla naszego Klienta z branży technicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Nr ref: 6/2018

Celem stanowiska jest rozwój sprzedaży produktów firmy z zakresu pneumatyki oraz mechatroniki

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi oraz z nowymi klientami firmy,
  • Doradztwo produktowe i techniczne dla klientów,
  • Udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja,
  • Dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmy,
  • Rozwój sprzedaży produktów firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w branży na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość rynku maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Wiedza techniczna z zakresu pneumatyki i mechatroniki jako atut,
  • Umiejętność pozyskiwania klienta,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Mobilność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • Bardzo dobre warunki socjalne, w tym program Multisport oraz pakiet medyczny,
  • Premie uzależnione od osiąganych wyników.

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@personia.pl, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz