Specjalista ds. Projektów Edukacyjnych

Praca
Kraków
nie podano

Miejsce pracy: ul. Szlak 8a, Kraków

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe lub status studenta
  • chce pracować w międzynarodowym środowisku w ambitnym zespole
  • posługuje się komunikatywnie językiem angielskim
  • posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Szukamy właśnie Ciebie!

OPIS STANOWISKA

  • telefoniczna obsługa Klientów w miłej i przyjaznej atmosferze
  • obsługa istniejącej sieci klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długotrwałych relacji
  • szukanie najlepszych rozwiązań dla Klientów

 CZEGO OCZEKUJEMY?

  •  zaangażowania w rozwój własny i firmy
  •  otwartości i energii do działania
  •  doradztwa w zakresie produktów firmy
  •  budowania i utrzymywania dobrego wizerunku firmy
  • dbania o najwyższy poziom obsługi Klientów
  • zorientowania na realizację celów
  • zdolności szybkiego uczenia się i zdobywania nowej wiedzy

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

• uczestnictwo w wyjazdach szkoleniowych

• dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

• pracę w najbardziej dynamicznej branży

• przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

• zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie na termin próbny. Po ukończeniu terminu próbnego – możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• dwustopniowy system wynagradzania

• możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie

• długofalową ścieżkę kariery

• dofinansowanie do sportu

TROCHĘ O NAS...

InConventus Group Sp. z o.o. zajmuje się kształtowaniem najlepszej jakości edukacji w obszarze rolnictwa. Pomagamy rozwijać się polskim rolnikom, oferując im dostęp do najnowszych informacji i aktualności. Czynimy to poprzez organizowanie konferencji, praktycznych wydarzeń i wyjazdów edukacyjnych na farmy polskie i zagraniczne.

FORMA SKŁADANIA APLIKACJI

Ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz