Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 marca 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. pozyskiwania partnerów biznesowych

mfind Warszawa
6000 - 8000zł
Praca
Umowa o pracę

mfind.pl rozwija się! W ciagu ostatnich 3 lat działalności staliśmy się kluczowym graczem na rynku porównywarek ubezpieczeniowych. Dzięki wysokiej kulturze pracy i determinacji zbudowaliśmy firmę od zera do zatrudniającej ponad 50 pracowników i rosnącej najszybciej na rynku. Aktualnie powiększamy dział rozwoju biznesu i poszukujemy Specjalisty ds. pozyskiwania partnerów biznesowych

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie partnerów do programu partnerskiego – (wydawcy stron internetowych, blogi, komisy samochodowe, sklepy z częściami)
  • Zarządzanie, motywowanie oraz budowanie relacji z partnerami w programie partnerskim
  • Rekomendacja i optymalizacja narzędzi dla aktualnych i nowych Partnerów
  • Udział w spotkaniach i prezentacjach
  • Realizacja planu rozwoju programu partnerskiego

Oferujemy

  • Solidna podstawa + atrakcyjny system premiowy
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, zajęcia z j. angielskiego)
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży (mile widziane branża motoryzacja/ finanse/ e-biznes)
  • Umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktu;
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu afiliacyjnym (programy partnerskie)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobrej znajomość środowiska MS Office