Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 sierpnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Warszawa
3500 - 6000zł

Miejsce pracy: Warszawa

Elefanco to zespół, który mediuje między pracodawcą, a pracownikiem. Na co dzień upraszczamy drogę do podjęcia nowej pracy. Nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Zawierając z nami współpracę gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wzorową obsługę.

Poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem włoskim. Praca polega na kompleksowej obsłudze klientów obcojęzycznych przez telefon. Jest to stanowisko sprzedażowe usług, które klient już zna. Na wynagrodzenie składa się stała stawka godzinowa oraz wysokie prowizje sprzedażowe.

Oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w samym centrum Warszawy – na ostatnim piętrze taras z widokiem na panoramę miasta,
  • Elastyczny grafik. Indywidualnie ustalany z Team Leaderem zespołu,
  • Pakiet szkoleń prowadzonych przez wewnętrznych trenerów,
  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • Świetnie zaopatrzona kuchnia: nowoczesne ekspresy, duży wybór herbat, świeże zioła,
  • „Owocowe wtorki” – darmowe, świeże owoce w każdy wtorek,
  • Darmowa Coca-Cola w każdy piątek,
  • Dział Entertainment organizujący różnego rodzaju wydarzenia,
  • Sala relaksu dostępna dla każdego: ping-pong, play station, sala komputerowa do grania.

Oczekujemy:

  • Znajomości języka na poziomie minimum C1,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta),
  • Bardzo dobrą umiejętność obsługi klienta,
  • Wysoką komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
  • Motywacja i zaangażowanie.

Obowiązki:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów obcojęzycznych
  • Przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień,
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty,
  • Sprzedaż dodatkowych produktów, powiększanie zamówień,
  • Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów.

W CV proszę o dołączenie poniższej klauzuli bez której Państwa aplikacje nie będą brane pod uwagę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz