Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim/słowackim

Praca
5100zł +
Rekrutacja zdalna
Zdalnie

Elefanco to zespół, który mediuje między pracodawcą, a pracownikiem. Na co dzień upraszczamy drogę do podjęcia nowej pracy. Nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Zawierając z nami współpracę gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wzorową obsługę.

Poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim/słowackim. Praca polega na kompleksowej obsłudze klientów obcojęzycznych przez telefon. Jest to stanowisko sprzedażowe usług, które klient już zna. Na wynagrodzenie składa się stała stawka godzinowa oraz wysokie prowizje sprzedażowe.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, proces rekrutacyjny oraz szkolenia zostaną przeprowadzone zdalnie.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie

– Ciekawe projekty o różnorodnej tematyce

– Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej

– Elastyczne godziny współpracy

– Benefity: dofinansowanie do karty Multisport lub prywatnej opieki medycznej Medicover

– Sala relaksu dostępna dla każdego: ping-pong, play station, sala komputerowa do grania

– Atrakcyjne wynagrodzenie 5100zł brutto i więcej, w zależności od stopnia zaawansowania języka oraz umiejętności sprzedażowych

Oczekujemy:

– Znajomości języka na poziomie minimum C1,

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

– Bardzo dobrą umiejętność obsługi klienta,

– Wysoką komunikatywność i umiejętności interpersonalne,

– Motywacja i zaangażowanie.

Obowiązki:

– Przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień,

– Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty,

– Sprzedaż dodatkowych produktów, powiększanie zamówień,

– Udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień, rozwiązywanie problemów.

Wyślij swoje CV i proszę dołącz poniższą klauzulę bez której Twoja aplikacja nie będzie brana pod uwagę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).