CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
24 - 26zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG Group.

Rozwijamy się i mamy nadzieję, że do nas dołączysz :) Zapraszamy do współpracy przy projekcie infolinii obsługowej w j. angielskim!

Jest to niepowtarzalna okazja do rozwoju, poszerzenia kompetencji i pracy z j. angielskim!

Lubisz rozmawiać i jednocześnie pomagać klientom? Liczy się dla Ciebie praca w zgranym zespole i przyjaznym środowisku? Chcesz pracować w grupie w której będziesz doskonalić swoje umiejętności językowe?

Twoje zadania na projekcie:

  • obsługa połączeń w j. angielskim,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów,
  • dbanie o najwyższy standard obsługi i satysfakcję klienta,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy własnej,
  • monitorowanie, raportowanie i odpowiadanie na opinie klientów.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2 - warunek konieczny,
  • postawa prokliencka - wychodzenie do klienta naprzeciw jego oczekiwaniom, gotowość do indywidualnego rozpatrzenia danego problemu,
  • cierpliwość, empatia i dużo pozytywnego nastawienia.

Oferujemy Tobie:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe24 zł brutto nagodzinę oraz system motywacyjny, który dodatkowo doda Ci energii do działania,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy,
  • możliwość dostosowania pracy do innych zobowiązań - elastyczny grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • pracę w centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Bardzo chętnie Cię poznamy, wyślij nam swoją aplikację - CV w j. angielskim. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! :)