Specjalista ds. obsługi klienta

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 marca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Rzeszów
nie podano

Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Poszukujemy doradcy ds. obsługi klienta

Zadania:

  • kontakt z obecnym indywidualnym Klientem
  • przedłużanie umów stałym klientom telewizji
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów Twojej pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe udokumentowane Certyfikatem
  • współpracę w ramach elastycznego grafiku
  • pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CCIG GROUP sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) przy ul. Rzeźniczej 32/33 moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że CCIG GROUP sp. z o. o. jest administratorem podanych przeze mnie danych osobowych oraz, że będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych i będą w tym samym celu udostępnione spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej CCIG Group. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w rekrutacji i że, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz