Librus
Katowice Edukacja / Szkolenia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 listopada 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. marketingu w branży IT

Librus Katowice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPECJALISTA DS. MARKETINGU W BRANŻY IT

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania

  • Tworzenie marketingu aplikacji WWW i mobilnych
  • Tworzenie materiałów marketingowych na podstawie samodzielnie zbieranych danych z różnych działów firmy
  • Tworzenie kampanii promocyjnych
  • Organizacja eventów ogólnopolskich (konferencje)

Oczekiwania wobec kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu (udział w tworzeniu kampanii produktowych)
  • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych (doskonała znajomość języka polskiego w piśmie)
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji (research)
  • Użytkowa wiedza technologiczna (kandydat zna i rozumie terminy aplikacja WWW, mobilna, natywna, hybrydowa, SaaS, chmura itd.)
  • Bardzo dobra organizacja pracy (docelowo: stanowisko o dużej samodzielności)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole i koordynowania realizacji zadań międzyoddziałowych

Oferujemy

  • Tworzenie projektów, których odbiorcami jest blisko 4 mln naszych klientów
  • Dużą samodzielność po okresie wdrożenia
  • Bezpłatny parking
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Proces rekrutacji

  1. Analiza i selekcja CV
  2. Spotkanie w siedzibie pracodawcy z rekruterem i kierownikiem działu marketingu
  3. Wykonanie koszyka zadań (próbka pracy) – kandydat otrzyma raport i/lub omówienie telefoniczne wyników tego etapu
  4. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu wybranej osoby

Standard zatrudnienia

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Dni pracy: poniedziałek – piątek
  • Godziny pracy: 7:30 – 15:30

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV!