Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 sierpnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. marketingu internetowego - SEO

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Profil pracownika:

  • Doświadczenie w SEO min. 1 rok
  • Praktyka w audytach stron on site i off site
  • Praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google
  • Znajomość Google Analytics, Tag Manager, Search Console, Ahrefs oraz ewentualnie innych narzędzi do audytów SEO
  • Mile widziana - znajomość zagadnień HTML
  • Znajomość języka angielskiego
  • Predyspozycje analityczne

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie audytów SEO
  • Wdrażanie rekomendowanych zaleceń na stronach www
  • Realizacja kampanii z zakresu link building
  • Analiza i raportowanie wyników działań SEO
  • Inicjatywa w zakresie nowych pomysłów na rozwój SEO / content marketingu
  • Praca w systemie CMS – redakcja i optymalizacja treści na stronie www
  • Wspomaganie procesu tworzenia i promocji contentu
  • SEO link building
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań (Google Analytics)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych