Kronospan Polska
Szczecinek Nie podano

Specjalista ds. Jakości

Zdalnie w czasie COVID
Kronospan Polska Szczecinek
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni min. w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do naszego zespołu w Szczecinku szukamy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Bieżąca i okresowa analiza jakości produkowanych wyrobów, a także nadzór nad korygowaniem stwierdzonych nieprawidłowości,
  • Inicjowanie działań zmierzających do wyznaczonych celów jakościowych,
  • Prowadzenie statystyki reklamacji,
  • Wyrywkowa kontrola wyrobów gotowych,
  • Współpraca z kierownikami w zakresie eliminacji przyczyn powstawania wad,
  • Administracja zgłoszonych reklamacji,
  • Analiza powtarzających się problemów jakościowych i pomoc w opracowaniu sposobu ich eliminacji,
  • Opracowywanie kart wymagań dla produktów i opiniowanie możliwości produkcyjnych,
  • Opracowywanie kryteriów oceny z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów,
  • Udział w przeklasyfikowaniu i weryfikacji wyrobów przeznaczonych do utylizacji,
  • Ścisła współpraca z pracownikami laboratorium.

Oczekujemy

  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości,
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub chemiczne),
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych,
  • Dokładność, zaangażowania i dążenia do osiągnięcia wyników;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność do samomotywacji.

Oferujemy

  • Wymagającą pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.