Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. jakości

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Do międzynarodowych projektów Comarch poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w prowadzeniu audytów jakościowych. Cechuje Cię dokładność i skrupulatność? Chcesz pracować dla klientów na całym świecie? Aplikuj na stanowisko Specjalisty ds. Jakości.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Sumienność i dokładność
  • Komunikatywność i asertywność
  • Znajomość frameworków audytowych, np. ISAE3402, ISAE3000, SOC2
  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji w tym języku)
  • Mile widziana: znajomość norm ISO, szczególnie ISO27001, znajomość RODO, doświadczenie w przeprowadzaniu audytów

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenia audytów ISAE 3402 i ISAE 3000 dla klientów Comarch na całym świecie
  • Udział w zewnętrznych audytach
  • Wdrażanie i wykonywanie kontroli w istniejących usługach i procesach
  • Wsparcie:
  • działu konsultingu w analizie wymagań audytowych w leadach
  • procesu wdrożeń przy implementacji wymagań klientów
  • Usprawnianie procesów wewnątrz BU
  • Self assessment jakości prowadzonych usług

DLA CIEBIE

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności