Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 kwietnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Profil pracownika:

  • Doświadczenie zawodowe w branży bezpieczeństwa IT (lub własne prace i edukacja formalna w zakresie cyber bezpieczeństwa)
  • Dobra znajomość aspektów bezpieczeństwa IT, zwłaszcza bezpieczeństwa oprogramowania
  • Znajomość norm, standardów, rekomendacji z dziedziny bezpieczeństwa IT (np. ISO/IEC 27001, ISO/IEC 22301, COBIT, PCI-DSS, ISAE3402)
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych (GDPR)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz motywacja do ciągłej edukacji
  • Predyspozycje zarówno do pracy w zespole jak i indywidualnie
  • Komunikatywność, umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Mile widziana certyfikacja CISSP, CompTia Security+, CISM, CISA, CBCP

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, utrzymanie, nadzór nad testami planów ciągłości działania
  • Przeprowadzanie analizy BIA, oceny ryzyka
  • Ciągłe doskonalenie procesów S-SDLC (Secure Software Development Lifecycle), analiza, przygotowywanie rekomendacji, współpraca z developerami w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania
  • Ewaluacja narzędzi wspierających procesy S-SDLC, rekomendacje wdrożenia, pomoc przy wdrożeniu
  • Wsparcie przy audytach zgodności oprogramowania i/lub procesów operacyjnych z zadanymi normami, standardami, wytycznymi, np. PCI-DSS, ISO27001, etc.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Spotkania integracyjne

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz