Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Administracji Płac

Capgemini Polska Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.

Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.

Profil kandydata
  • Min.2 lata doświadczenia pracy w dziale HR w zakresie płac
  • Praktyczna znajomość przepisów płacowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w naliczaniu płac i prowadzeniu dokumentacji
  • Dobra znajomości pakietu MS Office – w szczególności programu Excel, programu Płatnik oraz TETA

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • prowadzenie całości zagadnień związanych z naliczaniem płac, sporządzaniem list płac, zasiłków, wypłat nagród, itp., w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (m.in: zaświadczenia o wynagrodzeniu, ERP-7, ZUS Z-3),
  • dokonywanie rocznego rozliczenia podatkowego pracowników oraz sporządzanie formularzy PIT
  • realizację potrąceń z wynagrodzenia pracowników
  • przygotowywanie raportów płacowych
  • obsługę programu Płatnik
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników

Twój zespół
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania (obsługujemy pełny proces płacowy)
  • Zastosowanie w codziennej pracy narzędzi usprawniających i automatyzacji
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

Co oferujemy?
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) – wybierasz co chcesz
  • Imprezy integracyjne i wspólne swiętowanie
  • Coroczny piknik rodzinny
  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling