Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 maja 2018. Zobacz aktualne

Siemens Tecnomatix-Process Simulation

Belcan Jasionka
3500 - 4500zł
Praca
Umowa o pracę

Firma Belcan poszukuje młodych i ambitnych absolwentów/studentów ostatniego roku uczelni technicznych do naszego biura w Jasionce (Podkarpackie), posiadajacych wiedze w zakresie oprogramowania SIEMENS TECNOMATIX.

Zakres obowiązków

Udział w pracach projektowych oraz badawczo-rozwojowych, wsparcie zespołu imżynierów w dziedzinach:

  • Tworzenie rozwiazań, modeli 3D oraz dokumentacji konstrukcyjnych
  • Projektowanie i walidacja komponentów oraz oprzyrządowania
  • Wsparcie produkcji oraz dostawców

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • Wiedzy z zakresu mechaniki
  • Znajomości podstawowych zagadnień technicznych, umiejętnośc czytania rysunku technicznego.
  • Znajomosci oprogramowania Siemens Tecnomatix – Process Simulation (dyplom ukonczenia szkolenia mile widziany)
  • Umiejętności pracy w międzynarodowym zespole
  • Otwartości na nowe wyzwania
  • Znajomości języka angielskiego (w tym technicznego) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • Pracę w w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia w kraju i za granicą (Wielka Brytania, Niemcy, USA)
  • Elastyczność w dopasowaniu obowiązków do indywidualnych umiejętnosci i zainteresowań
  • Aktywny udział w rozwoju i kształtowaniu biura na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę