Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Serwisant

SELKEA Balice
Nie podano
Praca
SELKEA

Wdrażamy specjalistyczne usługi IT dla biznesu: usuwanie danych elektronicznych, audyt techniczny i wsparcie procesów wymiany sprzętu komputerowego po zakończeniu jego eksploatacji w firmie.

Ludzie to największa wartość naszej firmy. Zespół SELKEA łączy unikalne kompetencje i stałe poszukiwanie „szerszej perspektywy”. Nie uznajemy „nie da się”. Wolimy działać i rozwiązywać problemy. Najlepsza optyka dla nas mieści się out of the box. Dlatego stale rozwijamy ofertę, modyfikujemy zakres działań i szukamy optymalnych propozycji dla naszych klientów i zespołu.

Zakres obowiązków

głównym zadaniem będzie testowanie baterii laptopów

Poszukiwane kompetencje

doświadczenie w testowaniu baterii

mile widziane doświadczenie w rozbieraniu i składaniu laptopów/PC

dokładność i sumienność

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • długofalową współpracę
  • szkolenie wprowadzające
  • otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • jasny system motywacyjny
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole
Benefity

- ubezpieczenie grupowe

- karta MultiSport

- pakiet medyczny