Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Senior .NET Developer

AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Do nowego dużego projektu dla przemysłu, poszukujemy doświadczonych programistów full-stack, back-end i front-end

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych rozwiązań dla Klientów oraz wpływ na dobór technologii
  • nadzór nad powstającym produktem
  • tworzenie dokumentacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET, potwierdzone zrealizowanymi projektami
  • doświadczenie w .NET CORE 2 WCF LINQ
  • dobra znajomość języka C#
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: Informatyka lub pokrewne)
  • doświadczenie TDD i zwinnych metodykach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia