Sekretarz/Sekretarka

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 kwietnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Warszawa
nie podano

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • dokładność, systematyczność, samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy
  • obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji
  • organizacja wysyłki poczty

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz