Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Sales Support Specialist (zdalnie)

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Zdalnie
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • proaktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych,
  • prowadzenie działań sprzedażowych w social media
  • wsparcie w sprzedaży usług TDCM i/lub usług dla istniejących klientów
  • identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z procesem sprzedaży
  • identyfikowanie i zwiększanie możliwości doskonalenia procesów sprzedażowych
  • współpraca z Team Leaderem w celu doboru rozwiązań realizujących cel klienta
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert

Nasze oczekiwania:

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy chęć do pracy, a ponadto:

  • dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • umiejętność swobodnego poruszania się w serwisie społecznościowym LinkedIn
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę zdalną
  • wynagrodzenie 17 zł brutto/h
  • pracę w młodym kreatywnym zespole
  • dynamiczne tempo pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B
  • możliwość uzyskania karty sportowej FitProfit