TDCM.io
Zdalnie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Sales Support Specialist (zdalnie)

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Zdalnie
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • proaktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych,
  • prowadzenie działań sprzedażowych w social media
  • wsparcie w sprzedaży usług TDCM i/lub usług dla istniejących klientów
  • identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z procesem sprzedaży
  • identyfikowanie i zwiększanie możliwości doskonalenia procesów sprzedażowych
  • współpraca z Team Leaderem w celu doboru rozwiązań realizujących cel klienta
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert

Nasze oczekiwania:

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy chęć do pracy, a ponadto:

  • dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • umiejętność swobodnego poruszania się w serwisie społecznościowym LinkedIn
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę zdalną
  • wynagrodzenie 17 zł brutto/h
  • pracę w młodym kreatywnym zespole
  • dynamiczne tempo pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B
  • możliwość uzyskania karty sportowej FitProfit