PwC Service Delivery Center
Katowice Księgowość / Audyt / Podatki

Rekruter [rekrutacja prowadzona online]

Rekrutacja zdalna
PwC Service Delivery Center Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Baner PwC Service Delivery Center
Logo PwC Service Delivery Center

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne, Automatyzacja i Usprawnienia oraz IT.

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska stażowe i specjalistyczne, w tym prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami, koordynacja testów i spotkań rekrutacyjnych, składanie ofert pracy,
  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi w ramach prowadzonych procesów,
  • Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Administrowanie procesami rekrutacyjnymi w wewnętrznym systemie,
  • Realizacja zadań w określonych ramach czasowych i na wysokim poziomie jakościowym,
  • Raportowanie dziennych wyników swojej pracy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,
  • Umiejętność pracy przy wielu zadaniach jednocześnie i pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • Proaktywność i dynamizm w działaniu,
  • Umiejętności analityczne i duża dbałość o szczegóły,
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie mile widziana.

To oferujemy:

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe i cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, kompleksowa opieka medyczna, wsparcie psychologiczne, konsultacje specjalistyczne, dodatkowe ubezpieczenia, kluby sportowe, możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Dostęp do platformy MultiKafeteria, w tym możliwość skorzystania z bonów zakupowych i voucherów,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
  • Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,
  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Firmowa biblioteka,
  • Strefa relaksu,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Inicjatywy dobroczynne.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC http://https://www.pwc.pl/pl/o-nas/polityka-prywatnosci/kandydaci-w-procesie-rekrutacyjnym.html

bottom