Interexpert
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 stycznia 2019. Zobacz aktualne

Recruitment Associate– Praktyka/Staż

Interexpert Wrocław
bezpłatne
Praktyki
Umowa zlecenie

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego. Ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec, rekrutujemy ekspertów dla firm i organizacji do projektów (contracting) oraz pracy stałej.

Zakres obowiązków:

·        analiza aplikacji i innych dokumentów,

·        tworzenie i zarządzanie bazą kandydatów,

·        redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę,

·        wsparcie Działu Rekrutacji w prowadzonych projektach.

Wymagania:

·        status studenta lub absolwenta,

·        zaangażowanie,

·        chęć zdobywania nowej wiedzy i budowania doświadczeń,

·        znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1,

·        komunikatywność,

·        rzetelność i skrupulatność,

·        dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·        pracę przy ciekawych projektach rekrutacyjnych w miłej atmosferze,

·        szkolenia stanowiskowe oraz dot. rekrutacji i selekcji,

·        możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        możliwość odbywania praktyk w elastycznym wymiarze czasowym (wymagana dyspozycyjność min. 20 godzin/tydzień),

·        bezpłatne praktyki (docelowo możliwość odbycia płatnego stażu)

·        możliwość zaliczenia praktyk wymaganych przez Uczelnie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adresza pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w konkretnym i jednoznacznie określonym procesie rekrutacyjnym.

Administratorem danych osobowych jest INTER.EXPERT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-033) przy ul. Zwycięskiej 20A/202. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich zmiany i usunięcia.