Control Process S.A.
Tarnów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 lipca 2018. Zobacz aktualne

Projektant mechanik/asystent projektanta branży mechanicznej

Control Process S.A. Tarnów
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • wykonywanie rysunków rozmieszczeń aparatów i urządzeń
  • planowanie i projektowanie tras rurociągowych, zamocowań w 2D i 3D
  • wykonywanie rysunków montażowych, specyfikacji materiałowych oraz generowanie rysunków izometrycznych

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość oprogramowania do modelowania 3D (AutoCad, Plant 3D, microstation), MS Office
  • umiejętność analizy hydraulicznej i doboru pomp dla przepływów jednofazowych
  • wiedz specjalistyczna w zakresie maszyn wirujących, projektowania lub doboru pomp i wentylatorów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności interpersonalne oraz umiejętności pracy w zespole
  • profesjonalizm i rzetelność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.