Anteo Poland
Bytom Telekomunikacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Projektant / asystent projektanta

Anteo Poland Bytom
2000 - 4500zł
Praca
Umowa o pracę

Anteo Poland Sp. z o.o. jest firmą prężnie działającą od 2007 roku na rynku polskim, niemieckim,

brytyjskim oraz irlandzkim w branży telekomunikacyjnej.

Projektant / Asystent Projektanta

systemów telekomunikacyjnych

(konstrukcje stalowe)

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie rysunków technologicznych rozbudów stacji bazowych telefonii komórkowej;
  • Tworzenie rysunków konstrukcyjnych elementów wsporczych dla rozwiązań telekomunikacyjnych;
  • Przeprowadzanie obliczeń statycznych dla nowo projektowanych oraz istniejących konstrukcji wsporczych systemów antenowych;

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju (praktyka do uprawnień budowlanych projektowych, wykonawczych) oraz zdobycia doświadczenia zawodowego na rynkach zagranicznych;
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wydajności pracy, przy dobrych wynikach b. atrakcyjne (podane kwoty netto)
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Nauka języka niemieckiego w biurze (2h zajęć tygodniowo z nauczycielem)
  • Możliwe zatrudnienie na umowę o pracę lub elastyczne formy zatrudnienia (wg preferencji kandydata);

Wymagania:

  • Absolwent Budownictwa lub student ostatniego roku (min. wymagana dyspozycyjność: 2-3 dni tygodniowo w pełnym wymiarze godzin, samodzielny pracownik po wdrożeniu może wykonywać także pracę w domu i być z niej dodatkowo rozliczanym);
  • Dobra znajomość AutoCADa – warunek konieczny;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w piśmie – dodatkowo premiowane
  • Umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji będzie dodatkowym atutem.