CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 września 2021. Zobacz aktualne

Projekt obsługowy od sierpnia dla studenta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
  • jeśli szukasz pracy na dłużej (min. 3 mc),
  • jeśli chcesz się rozwijać,
  • jeśli kontakt telefoniczny z klientem nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • jeśli chcesz łączyć naukę z pracą,
  • jeśli lubisz wyzwania zawodowe.

to szukamy właśnie Ciebie! Stawiamy na rozwój naszych pracowników oraz przyjazną atmosferę w pracy.

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Twoje zadania na projekcie:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania,
  • praca zgodna ze standardami projektu.

Nasze oczekiwania:

  • status osoby uczącej się,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od sierpnia,
  • dyspozycyjność na pakiet wdrożeniowy,
  • dyspozycyjność do pracy min. 30 godzin w tygodniu,
  • chęci do rozwoju, łatwość w przyswajaniu wiedzy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta albo sprzedaży.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • regularna wypłata (podstawa + premia zależna od Twoich wyników w pracy),
  • elastyczny grafik,
  • pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię do nowych zadań,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym kroku,
  • praca w biurze w centrum Wrocławia.

Dołącz do nas i poszerzaj horyzonty każdego dnia! Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Ania i Karolina z działu HR :)