Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Programista Java / Java Developer

AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • udział w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań bazujących na platformie Java – w zakresie programowania oraz konfiguracji rozwiązań
  • wsparcie utrzymania i administrowania platform i aplikacji Java

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka lub pokrewny)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • biegła umiejętność programowania w Java
  • biegła znajomość technologii opartych o Java
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów informatycznych dostępnych w przeglądarce internetowej, stworzonych w oparciu o technologie Java
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczne, sumienność, dokładność i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • prawo jazdy kat. B oraz ważny paszport

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość Hibernate, JPA, SVN/GIT oraz znajomość frameworków DOJO, Spring

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia