LiveKid Operations
Kraków IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

LiveKid Operations Kraków
2800 - 3000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

Już trzeci rok podbijamy polski rynek! A zaczynaliśmy w przysłowiowym “garażu” mając do dyspozycji telefon z najtańszym abonamentem i olbrzymie pokłady kreatywności w prowadzeniu rozmów z klientem.W dużym skrócie tworzymy i dystrybuujemy software do żłobków i przedszkoli i już teraz ponad 1000 placówek korzysta z LiveKid częściej niż Facebooka!

Od 2018 co roku rośniemy po kilkaset procent i chcemy utrzymać to tempo, ale aby to osiągnąć, musimy zwerbować najlepszych fachowców w budowaniu relacji z obcą osobą, przez telefon.W związku z tym szukamy osoby, która chciałaby z nami dalej tworzyć coś wielkiego! Poszukujemy osoby na stanowisko Pre-Sales!

Oferujemy:

  • Postindustrialne loftowe biuro w centrum Krakowa (Krakusa 11);
  • Startupową atmosferę z dużą transparentnością w działaniu i funkcjonowaniu całej organizacji. Jeżeli wolisz sztywny korporacyjny styl - szanujemy to, ale możesz się u nas nie odnaleźć,
  • Realne perspektywy rozwoju i udział w projekcie numer jeden w swojej branży;
  • Nie mamy owocowych czwartków, ale w piątki pizza, piwo i inne frykasy wjeżdżają dość często. Nie mówiąc o imprezach organizowanych po rekordowych miesiącach :D

Obowiązki:

  • Pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Czujesz, że potrafisz w około 45 sec wzbudzić zainteresowanie u osoby po drugiej stronie telefonu? ;)
  • Umawianie prezentacji on-line z Sales Managerami.
  • Poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów. Nie ma głupich pomysłów… czasami mogą być tylko nie do końca przemyślane, ale zawsze warto dyskutować o usprawnieniach w pracy.
  • Jednostka nie zdziała tyle co zespół. Współpraca z Opiekunami Klienta i Marketingiem jest kluczowym elementem naszej pracy.
  • Jeśli masz doświadczenie, to zapewne będziesz miał też pomysły w jaki sposób dotrzeć do naszych przyszłych klientów… codziennie kombinujemy jak zrobić to jeszcze efektywniej.

Wymagania:

To praca dla Ciebie jeśli:

  • W trakcie rozmowy czujesz się swobodnie i niezwykle łatwo nawiązujesz kontakt;
  • Cechuje Cię nastawienie na cel;
  • Chcesz się rozwijać i cały czas podnosić swoje kompetencje;
  • Szybko wdrażasz w życie nowe pomysły;
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
  • Chcesz aby Twoja praca miała realny wpływ na rozwój całej firmy;