inFakt
Kraków Księgowość / Audyt / Podatki

Pre-sales

inFakt Kraków
3200 - 3500zł
Praca
Umowa o pracę

W inFakt od 2008 roku budujemy rozwiązania dla przedsiębiorców, które upraszczają procesy księgowe i finansowe. Nasze aplikacje automatyzują i przyspieszają pracę, ułatwiając wystawianie faktur i rozliczanie podatków. Nasz zespół to ponad 50 osób z różnymi kompetencjami, które wykorzystujemy w pracy nad produktem. Słuchamy naszych użytkowników i chcemy być najlepsi w rozumieniu ich potrzeb.

Szukamy osoby, która:

  • lubi kontakt z ludźmi i łatwo nawiązuje relacje,
  • jest sumienna i systematycznie wykonuje swoje zadania,
  • zna logikę działania narzędzi CRM
  • ma nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym dużym plusem.

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • telefoniczny kontakt z przychodzącymi zapytaniami i umawianie prezentacji aplikacji,
  • pomoc Klientowi we wdrożeniu narzędzia,
  • prezentowanie systemu potencjalnym Klientom.

Oferujemy:

  • wsparcie na każdym etapie Twojej pracy - jeśli czegoś nie wiesz, chętnie pomożemy!
  • niezbędne narzędzia pracy (MacBooka, iPhona i super biuro w centrum Krakowa)
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • kartę Multisport.