Control Process S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 kwietnia 2018. Zobacz aktualne

Prawnik - Zamówienia Publiczne

Control Process S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • analiza treści dokumentacji postępowań - ogłoszenia o zamówieniu, specyfikacja istotnych warunków zamówienia, projektów dotyczących Zamówienia
  • przygotowanie opinii prawnych z wykonanych analiz zawierających istotne wnioski i zlecenia, informacje o Zamówieniu oraz wymagania na poszczególne etapy składania ofert dotyczące Zamówienia
  • przygotowanie propozycji wniosków i zapytań do Zamawiającego w zakresie Zamówienia
  • przygotowanie innych niezbędnych dokumentów w ramach procedury udzielania Zamówień lub opiniowanie dokumentów przygotowanych przez firmę na potrzeby Zamówienia
  • ocena formalno-prawna ofert lub wniosków o dopuszczanie do udziału w postępowaniu
  • bieżące konsultacje i analiza wezwań do złożenia wyjaśnień /lub uzupełnień ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
  •  doradztwo i konsultacje w zakresie jakości i formy składania dokumentów zawiązanych z postępowaniem
  • weryfikacja oraz akceptacja pism / zapytań
  • analiza działań i zaniechań Zamawiającego pod kątem zasadności składania odwołań do KIO,
  • przygotowywanie dokumentów w ramach postępowań przed KIO i reprezentacja przed KIO.

Poszukiwane kompetencje:

  • wyższe prawnicze (zdany egzamin na aplikację lub rozpoczęta aplikacja będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych (doświadczenie w postępowaniach przed KIO będzie dodatkowym atutem), prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, znajomość regulacji FIDIC będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość programów : MS Office, Lex, Legalis lub podobne
  • dyspozycyjność
  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu, otwartość, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: dzial.hr.krakow@gmail.comw tytule wpisując tytuł ogłoszenia

Prosimy umieścić na aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowychWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, jak i tych prowadzonych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 i 1662)