UTC Tour Operator
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 maja 2019. Zobacz aktualne

Praktyki w Dziale Klientów Kluczowych

UTC Tour Operator Kraków
Nie podano
Praktyki

Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, która lubi nawiązywać nowe znajomości? Wielozadaniowość jest twoją mocną stroną? Dołącz do zespołu SeeKrakow jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Agentów. Postaw na swój rozwój razem lokalnym liderem turystyki przyjazdowej.

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z agentami (hotelami, hostelami, obiektami noclegowymi),
  • dostarczanie materiałów reklamowych dla agentów (ulotek, katalogów, guidebooków itp.),
  • bieżące wsparcie w zadaniach administracyjnych realizowanych przez zespół.

Oczekujemy:

  • statusu studenta,
  • dyspozycyjności do pracy w wymiarze 20 godzin tygodniowo (praca pon-pt),
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziani studenci turystyki i kierunków pokrewnych.

Oferujemy:

  • praktykę na okres 6 miesięcy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do toku studiów,

O firmie:

Założona w 2005 roku firma UTC Tour Operator sp. o. o. – właściciel marki SeeKrakow jest lokalnym liderem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście sprawiło, że jesteśmy największym i najpopularniejszym podmiotem świadczącym w Krakowie usługi w zakresie organizacji wycieczek lokalnych dla zagranicznych turystów. Każdego roku z naszych usług korzystają setki grup oraz tysiące klientów indywidualnych. Jesteśmy również jedynym w Krakowie Oficjalnym Partnerem InfoKraków.

Prosimy dopisanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)