OTTO WORK FORCE POLSKA
Bielany Wrocławskie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Praktykant w dziale kadr i płac

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Do naszego Zespołu Kadr i Płac poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT W DZIALE KADR I PŁAC

Zadania, jakie możemy zaproponować:

• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,

• Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych,

• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,

• Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy,

• Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• Archiwizowanie dokumentacji,

• Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych.

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy (minimum 30 godzin praktyki w tygodniu),

• System szkoleń wewnętrznych,

• Współpracę z doświadczonymi Specjalistami ds. kadr i płac,

• Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,

• Referencje po odbyciu praktyk,

• Praktyki płatne.

Dołącz do nas, jeśli:

• Interesujesz się problematyką Kadr i Płac – twardym HR,

• Jesteś dyspozycyjny min. 30 godziny w tygodniu,

• Jesteś skrupulatny i dokładny,

• Chcesz odbyć 3 miesięczne praktyki w międzynarodowej firmie,

• Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

• Cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy,

• Jesteś otwarty na doświadczenia i chęci nauki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:kariera@ottoworkforce.plz dopiskiem „Praktykant w dziale kadr i płac – Bielany Wrocławskie”.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.