Raczyński Skalski & Partners
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 marca 2018. Zobacz aktualne

Praktykant/-ka w Kancelarii Prawnej

Kancelaria Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp. p. z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT/ -KA

Nasze oczekiwania:

  • student/ka IV bądź V roku prawa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego oraz kodeksu postępowania cywilnego
  • zainteresowanie dziedzinami prawa z zakresu specjalizacji Kancelarii (prawo bankowe oraz prawo regulujące działalność instytucji finansowych, prawo energetyczne, spory sądowe)
  • dyspozycyjność co najmniej 2-3 dni w tygodniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność w zakresie realizowanych obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

Opis stanowiska:

  • współpraca z Kancelarią w zakresie zlecanych czynności, a w szczególności:
  • sporządzanie pism i pozwów w postępowaniach sądowych
  • tworzenie i opiniowanie umów

Oferujemy:

  • płatne praktyki w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy
  • dla najlepszych - możliwość nawiązania stałej współpracy

CV prosimy kierować na adres:   kancelaria@rsplegal.pllub poprzez przycisk "Aplikuj"

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: „Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101,poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji”. Jednocześnie informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobom, które złożyły swą aplikację przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.