Sistema Poland Systematically ahead.

Pracownik transportu wewnętrznego

Praca
nie podano
Żywiec

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

które wsparłyby naszą nową działalność logistyczną zlokalizowaną przy ulicy Grażyńskiego 141 w Bielsku-Białej.

Opis stanowiska

  • dostarczanie materiałów do linii produkcyjnych pomocy zdefiniowanych systemów i środków transportu wewnątrzzakładowego;
  • odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;
  • przygotowanie materiałów do wydawania na montaż;
  • utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach;
  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części;
  • przestrzeganie założeń jakościowych firmy (w szczególności: identyfikowalność części, FIFO, postępowanie z produktem niezgodnym);
  • reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiałów i dbałość o bezpieczeństwo na terenie zakładu;

Wymagania

  • prawo jazdy kat B lub Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe i ciągnikowe,
  • znajomość sposobów dostaw materiałów na linie montażowe i procesów logistycznych;
  • umiejętność pracy z terminalem komputerowym;

Warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • praca w systemie 3 zmianowym:
  • płatne weekendy (+100% do stawki) – jeśli wystąpią

Benefity:

  • premia miesięczna, dofinansowanie do świąt i wakacji
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).

Jesteś zainteresowany/-a?

  • napisz SMS o treści 'RORO’ na nr 501 584 012 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!
  • zaaplikuj on-line online

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.

• Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.